Závěrečná olympiáda Rakeťáků

V úterý 25. 6. 2024 proběhla u Rakeťáků poslední hodina tohoto školního roku, která se nesla v duchu společného měření sil ve 12ti disciplínách, které jsme společně celý rok trénovali – házeli jsme na koš, na cíl i do dálky, trefovali jsme branku florbalkou, lakroskou i fotbalovým míčem, mířili jsme na kuželky bowlingovými koulemi, házeli jsme o zeď, driblovali, házeli s tlesknutím, odbíjeli basebalkou a pinkali badminton. Všichni si zasloužili nejen velikou pochvalu, ale taky medaili, diplom, sladkou odměnu a sokolský házecí talíř, abychom mohli trénovat i přes prázdniny. Bez rodičů, kteří zapisovali výsledky, bychom to určitě nezvládli, moc jim děkujeme! A po prázdninách se těšíme se všemi na shledanou!!!