2. pololetí v Sokolníčku

Jelikož se blíží konec školního roku máme pro Vás shrnutí z našeho nejmenšího Sokolníčku. V případě zájmu o nástup od září máme pro nás dobré / pro Vás špatné zprávy.. Sokolníček je od září již plně obsazen s možností 1 maximálně 2 náhradníků.

A co všechono dětičky zažily..
no byla toho spousta, od klasického cvičení jemné i hrubé motoriky, krásných výrobků co si domů odnesly a těch kamarádů co získaly, také měly krásné maškarní veselí v karnevalových maskách, za každé možnosti díky příznivému počasí si děti užívaly prostor v areálu Sokola nejen v trávníku ale i na volejbalovém hřišti a to byl zážitek největšího pískoviště na světě 😁. Nechyběly ani čarodějnice.
Opět jsme navázali spolupráci s Naší malou farmou Ludéřov a umožnili dětem nevšedního prožití dětského dne spolu se spoustou zvířátek. Také jsme zašli do Nemilanského lesa na pohádkovou stezku s úkoly. Ovšem pozor, jedna maminka nejen dětem ale i rodičům umožnila obrovský zážitek formou chemických pokusů, které si děti mohli samy vyzkoušet 😲 a v neposlední řadě musíme poděkovat rodičům za jejich velkou spolupráci a pomoc v chystání potřeb nejen Sokolníčku.

Teď už nám chybí jenom poslední Sokolníčková párty na rozloučenou s přáním krásných prázdnin a užití léta ve zdraví.

V září se na Vás těšíme…..