Přátelské setkání bojovníků JIU JITSU.

Na závěr cvičebního roku byla škola SENSHI RYU – JIU JITSU, pozvaná do školy sebeobrany JIU JITSU ve městě Rýmařov, na přátelské cvičení.

29. června tak čtyři členové školy SENSHI RYU – JIU JITSU poprvé navštívili školu JIU JITSU senseie Jindřicha Prášila, s kterým se mohli členové školy poprvé setkat, již na dubnovém semináři v Olomouci. Na cvičení byli sezváni hlavně mistři z okolních škol bojových umění. Došlo tedy k vzájemnému seznámení s těmito mistry, čímž se škola SENSHI RYU – JIU JITSU více dostala do povědomí lidí, působících na scéně bojových umění v České republice.

Samotné cvičení se odehrávalo v přátelském duchu a každý z mistrů se podělil o část svých zkušeností. Pro členy školy SENSHI RYU – JIU JITSU, bylo velkou ctí seznámit se s tolika novými lidmi, pro něž jsou bojová umění životni cestou i láskou.

Ze srdce děkujeme a budeme se těšit na další shledání.